Program ksiegowy jaka stawka amortyzacji

Nowoczesne programy księgowo-fakturujące, zarabiające w tłu Windows, są niezwykle proste zaś ich obsługa intuicyjna. Jest natomiast wciąż grupa użytkowników, która pomiędzy poszczególnymi polami aplikacji zamiast myszą woli zaczynać się tabulatorem. Istnieją jeszcze firmy czy przedsiębiorcy, którzy nie chcą inwestować w współczesne komputery. Dla nich właśnie stworzono program Comarch Klasyka, który oferuje wszystkie innowacyjne rozwiązania i swobodzie w starożytnej formie graficznej.

Comarch klasyka istnieje w pełni funkcjonalnym programem kadrowo-płacowym. Oferuje możliwość rozliczania firm na księgowości uproszczonej i szerokiej. Zezwala na zachowanie pełnej gospodarki magazynowej, łącznie z rejestracją operacji handlowych, ponadto w walutach obcych. W ramach aplikacji przydatna jest każda liczba magazynów, obsługa faktur zaliczkowych, wewnętrznych sprzedaży oraz zakupu.

Moduł Faktury umożliwia wprowadzanie długich, 160 znakowych nazw towarów. Ma zaimplementowaną bazę banków, jaką można użyć do produkcji przelewów. Współpracuje z drukarkami fiskalnymi.

Dodatkowym odcinkiem programu jest moduł Płace. Powoduje on możliwość prowadzenia ewidencji kartotek pracowników, sporządzania listy plac i uczenia zarobków. Można w nim zauważać nieobecności i urlopy pracowników. Element ten powoduje też na szkolenie deklaracji podatkowych PIT-4, PIT-11, PIT-40, PIT-8A, PIT-8B, IFT-1 oraz ZUS a ponadto generowanie przelewów do Urzędu Skarbowego.

Dla ludziach klientów producent przygotował specjalną propozycję migracji do ostatnich wersji programu, wykorzystujących środowisko Windows. Że zatem istnieć znacznie atrakcyjna propozycja, zważywszy na fakt, że aktualizacja może wiązać się z 40% rabatem, a najnowsza możliwość aplikacji została zaprojektowana w oparciu o najróżniejsze technologie, uwzględnia też planowane koleje w przepisach, które z innych powodów mogą po prostu nie dojść do wersji klasycznej.