System informatyczny usc

Program do prowadzenia księgowości

Wiele naszych firm specjalizuje się w sprzedaży i dodawaniu systemów informatycznych do prowadzenia punktami gastronomicznymi i hotelowo-gastronomicznymi. W współzależności od charakteru prowadzonej działalności istnieją rozwiązania dla przeciętnego lokalu, jak zarówno dla większej sieci restauracji. Rozwiązania będą dzielić się między sobą w relacje czy jesteśmy do podejmowania z   kawiarnią, pizzerią, restauracją hotelowej, a może z domem szybkiej obsługi. Systemy do gastronomii zajmują się jeszcze popularniejszą popularnością. Coraz rzadziej możemy się z faktem gastronomicznym który nie ma żadnego oprogramowania wspierającego sprzedaż.

Samą spośród najbardziej unowocześnionych aplikacji do prowadzenia punktem gastronomicznym jest system POS. W trudnych miastach Polskich jest sieć autoryzowanych przedstawicieli. I oferują punkt serwisowy i obsługę zarówno jednostek polskich kiedy i takich, które w ramach indywidualnej struktury czy franczyzy mają moc czynników gastronomicznych na obszarze całej Polski.

Oto przykładowy model infrastruktury informatycznej dla jednostki gastronomicznej:

Jest on naprawdę zaprojektowany, aby elementy składowe umożliwiały użytkownikowi maksimum korzyści. Ich integracja i praktyka na prostych bazach powoduje wzrost efektywności, polepszenie jakości obsługi klienta, łatwiejsze raportowanie i rozliczanie jednostki, niezależnie z tego, czy stanowi to niepowtarzalna restauracja, lub i sieć restauracji.

Na ostatnim stanie celowo nie podamy nazwy, na jakim z programów oprzemy propozycję skierowaną do danego klienci. Przyjmijmy, że rozwiązanie jest oparte na połączonym systemie, który pozwoli zarówno obsługę stanowisk kelnerskich czy barowych, jak i wszystkie zarządzanie gospodarką magazynową. W relacje od pracy program może współpracować z terminalem dotykowym, a też z czytnikiem kart magnetycznych, bonem kelnerskim, wagą, drukarką bonów i rachunków, drukarką fiskalną, szufladą, dozownikiem napojów, itp. Wszytko działa pod systemem operacyjnym MS Windows, w budowy lokalnej czy na samym miejscu, używając standardowy sprzęt PC.