Zalaczam plik

Dystrybucja zasilania i skomunikowanie wszystkich systemów zarządzania w najbardziej niekorzystnych powodach jest dodatkowa. Że nie poradzą sobie nowe złącza, na może w takich najbardziej niekorzystnych warunkach poradzi sobie złącze eXLink. Co więc jest za złącze i dlaczego istnieje faktycznie daleko skuteczne?

Złącze eXLink pozwala na elastyczne zasilanie, a jeszcze znacznie łatwą komunikację wszelkich systemów sterowania, które znają się w wszelkim pomieszczeniu, gdzie po prostu można również potrzeba takie złącze wykorzystać. Świetnie zbiera się nawet w takich niekorzystnych obszarach wybuchowych jak strefy 1, 2, 21 i 22. Są dwa rodzaje takich złączy - czterobiegunowe i siedmio oraz sześciobiegunowe.

https://farin-dr.eu/gr/

Złącze eXLink 4-biegunowe oraz PE to szeroki system, który pozwala na gromadzenie i rozłączanie wielu nowych urządzeń elektrycznych. Jest wszystkie możliwe gniazda i dobre wtyki dla tak zwanych sygnałów niskonapięciowych magistralowych. Warto zobaczyć, że przesył zasilania rozgrywa się aż do 250V AC/10 I dla tworzywa sztucznego oraz mosiądzu niklowanego, a też dla stali nierdzewnej.

Szybko złączki exlink posiadają moc możliwości podłączenia oraz rozłączenia. Nie uważa także obowiązku wyłączania idącego w danym okresie urządzenia, co dużo ułatwia pracę. Pełne są przygotowane w modelu, który stanowi stopień ochrony IP66/IP68. Złącza idealnie grają w temperaturze podnoszącej się od –55, a wychodzącej na +70°C, lub w warunkach ekstremalnego trudna i bogata. Dzięki temu, że posiadają obudowę zbudowaną z takich dokumentów jak stal nierdzewna lub niklowany mosiądz są bardzo wytrzymałe na każde uszkodzenia. Mogą korzystać maksymalnie 7 lub 6 biegunów albo 4 bieguny oraz PE. Są łatwo wykorzystywane w górnictwie, ponieważ produkt posiada specjalistyczne certyfikaty górnicze EX I M2. Nie zmuszają również prawa na produkcję pod napięciem.

Połączenie wszelkich systemów dzięki złączom exlink jest rzeczywiście bardzo efektywne i lekkie oraz trwałe.